sîntem în vacanță
despre ce se mănîncă în București - și cu ce se mănîncă Bucureștiul
|
Cofetăria „Rai de dulce” s-a mutat – a rămas în Rahova, dar acum e pe Petre Ispirescu, după Mărgeanului, chiar peste drum de „Piticot”. Nu doar că se construiește, dar se construiește chiar repede. S-a și deschis – de săptămîna trecută – noul local rahovean al „Story Pizza”; îl găsim la o sută de metri mai încolo de cel vechi, acolo unde funcționase cunoscutul „Cuibul rîndunelelor”. Să fie într-un ceas bun. |
articolele noastre sînt preluate și de:
|
|
Copyright © 2005 - 2026 Simply Bucharest Log in Powered by WordPress & Atahualpa |
||
comentarii