La biserică, la Popa Rusu. Cum era:
… și cum iese.
despre ce se mănîncă în București - și cu ce se mănîncă Bucureștiul
|
2 comments to semne bune (220)Leave a Reply |
articolele noastre sînt preluate și de:
|
|
Copyright © 2005 - 2026 Simply Bucharest Log in Powered by WordPress & Atahualpa |
||
Un da binemeritat, poate cu o singură excepție, deocamdată. Acele termopane albe de la parter.
Erau si inainte de renovarea asta…