Doamne, frumoas-ar mai putea fi fundătura asta de la Foișor: Margareta.
Dar cîteva din casele vechi se renovează care-cum și… și cea mai grozavă dintre toate – cea de la intrare – zace deja în părăsire de ceva vreme. O, și ce putredă bogăție pe aici – în tristețea Toamnei.



















comentarii