Nu mai țin minte ce-o fi fost pe aici; dar mîndrețea asta de casă șade de multă vreme uitată.
Căsuța portarului – da – am mai luat-o-n seamă.
despre ce se mănîncă în București - și cu ce se mănîncă Bucureștiul
|
Case căzute 1112 – Str. General Cristian Tell 23Nu mai țin minte ce-o fi fost pe aici; dar mîndrețea asta de casă șade de multă vreme uitată. Căsuța portarului – da – am mai luat-o-n seamă. Leave a Reply |
articolele noastre sînt preluate și de:
|
|
Copyright © 2005 - 2026 Simply Bucharest Log in Powered by WordPress & Atahualpa |
||
comentarii