• Unul din locurile care fac bulevardul ăsta – segmentul dintre Școala Iancului și Pro TV, mai precis – atît de căutat, de efervescent; pe colțul cu Horei, „Gelateria La Giuggiola” care de ani buni chiar face înghețată bună.
• „Master Doner” nu mai e! Destul timp un loc cinstit pentru o șaormă, în capăt la Iancului; dar s-a închis. I-a luat locul un „LiVU”.










comentarii