Mărturisesc că nu-mi pare nepotrivit ansamblul cel nou de pe Pache, care a răsărit pe parcelele de la numerele 71-75; dacă oi greși eu, asta e.
despre ce se mănîncă în București - și cu ce se mănîncă Bucureștiul
|
semne bune (244)Mărturisesc că nu-mi pare nepotrivit ansamblul cel nou de pe Pache, care a răsărit pe parcelele de la numerele 71-75; dacă oi greși eu, asta e. 1 comment to semne bune (244)Leave a Reply |
articolele noastre sînt preluate și de:
|
|
Copyright © 2005 - 2026 Simply Bucharest Log in Powered by WordPress & Atahualpa |
||
Ca să fiu sincer, a durat cam mult starea de şantier 🙁
De câte ori trec pe aici, n-am ochi decât pentru clădirea alăturată de la nr.77:
https://simplybucharest.ro/wp-content/uploads/2010/10/pache.jpg