Da, s-a-nchis, dupa nici macar un an! Trist.
Da, s-a-nchis, dupa nici macar un an! Trist.
despre ce se mănîncă în București - și cu ce se mănîncă Bucureștiul
|
Update: Casa Sirbeasca s-a inchisDa, s-a-nchis, dupa nici macar un an! Trist. Leave a Reply |
articolele noastre sînt preluate și de:
|
|
Copyright © 2005 - 2026 Simply Bucharest Log in Powered by WordPress & Atahualpa |
||
comentarii