Recent am văzut că de-abia lăudata cofetărie-patiserie L’atelier șade rece și tristă – închisă.
Păcat. S-o fi dus altundeva?
despre ce se mănîncă în București - și cu ce se mănîncă Bucureștiul
|
L’atelier, închisRecent am văzut că de-abia lăudata cofetărie-patiserie L’atelier șade rece și tristă – închisă. Păcat. S-o fi dus altundeva? 1 comment to L’atelier, închisLeave a Reply |
articolele noastre sînt preluate și de:
|
|
Copyright © 2005 - 2026 Simply Bucharest Log in Powered by WordPress & Atahualpa |
||
Da, acum sunt pe eminescu!