un articol despre vechea librărie Socec și despre ce-a mai rămas din ea în corpul actualului magazin „Victoria” – la Ady88.
despre ce se mănîncă în București - și cu ce se mănîncă Bucureștiul
|
o recomandareun articol despre vechea librărie Socec și despre ce-a mai rămas din ea în corpul actualului magazin „Victoria” – la Ady88. 1 comment to o recomandareLeave a Reply |
articolele noastre sînt preluate și de:
|
|
Copyright © 2005 - 2026 Simply Bucharest Log in Powered by WordPress & Atahualpa |
||
Ce mult îmi plac “disecările” astea făcute pe fotografiile vechi!
Felicitări Ady88!