… o zi mare, deși cică e o unire mică. La mulți ani!
Frumos ar fi să avem în București o stradă care să poarte numele „24 ianuarie”.
despre ce se mănîncă în București - și cu ce se mănîncă Bucureștiul
|
frumoasă zi!Leave a Reply |
articolele noastre sînt preluate și de:
|
|
Copyright © 2005 - 2026 Simply Bucharest Log in Powered by WordPress & Atahualpa |
||
comentarii