… una peste alta, nu-i rău: clădirea a rămas, nu s-a degradat, nu s-a batjocorit.
despre ce se mănîncă în București - și cu ce se mănîncă Bucureștiul
|
semne bune 94 / Case căzute 117 – Calea Floreasca 73… una peste alta, nu-i rău: clădirea a rămas, nu s-a degradat, nu s-a batjocorit. Leave a Reply |
articolele noastre sînt preluate și de:
|
|
Copyright © 2005 - 2026 Simply Bucharest Log in Powered by WordPress & Atahualpa |
||
comentarii