Nu-mi dau seama dacă doar ceea ce pare a fi anexa-garaj (ea însăși o frumusețe) e lăsată pradă decăderii, sau întreaga proprietate. Oricum e păcat.
despre ce se mănîncă în București - și cu ce se mănîncă Bucureștiul
|
Case căzute 514 – Str. Tudor Arghezi 23Nu-mi dau seama dacă doar ceea ce pare a fi anexa-garaj (ea însăși o frumusețe) e lăsată pradă decăderii, sau întreaga proprietate. Oricum e păcat. 2 comments to Case căzute 514 – Str. Tudor Arghezi 23Leave a Reply |
articolele noastre sînt preluate și de:
|
|
Copyright © 2005 - 2026 Simply Bucharest Log in Powered by WordPress & Atahualpa |
||
Omul sfințește locul, dar mai degrabă omul spurcă locul.
Mare pacat!
Din ” întreaga proprietate” nu se vede nimic din cauza vegetatiei abundente, dar “anexa-garaj” este superba!
Merita renovata, eventual refacuta.